BEYAZ EŞYA ALAN YER

İkinci el eşya alan yerler olarak gerçekleştirmek istediğiniz tüm ikinci el eşya satış işlemlerinde  sizlere kurumsal hizmet vermekteyiz. Tüm ikinci el ev eşyalarınızı 5 dakika gibi kısa sürede değerinde fiyatlandırarak İstanbul  genelinde ücretsiz nakliye ile kapınızdan teslim alıyor ve ödemenizi anında nakit olarak yapıyoruz.

İstanbul’da yaşıyorsunuz ve elinizdeki ikinci el mobilyayı satmak istiyorsunuz. Fakat ikinci el mobilyanızı değerinde ve güvenilir bir firmaya  hem değerinde satmak istiyor hem de nakliye, taşıma gibi işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. İkinci el mobilyalarınızı değerinde alıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken uzmanlarımıza ikinci el mobilya resmini Whatsapp yolu ile göndermek. 5 dakika içerisinde ikinci el mobilya alanlar istanbul olarak değerinde fiyatlandırma yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.  Eski mobilyanız değerinde ve ücretsiz nakliye ile kapınızdan alınacak, ödemeniz nakit olarak ürün teslimi esnasında yapılacaktır. Kullanmadığınız ikinci el mobilyalarınızı satmak işte bu kadar kolay. Biz 2. el eşya alanlar istanbul olarak 2. El eşya alım satım işlemlerinizi kurumsal olarak anında gerçekleştiriyoruz.

istanbul ikinci el beyaz eşya” Evinizde ofisinizde kullanmadığınız ikinci el beyaz eşyalarınızı oradan oraya taşımaktan bıktınız mı? Bize ulaşın “ikinci el beyaz eşya alan yerler istanbul ” olarak tüm ikinci el beyaz eşyalarınızı değerinde fiyatlandırarak 5 dakika içerisinde size nakit ödeme yapalım. İkinci el eşya alım satım piyasasına profesyonel bir bakış açısı getiriyoruz. Alanında uzman kadrolarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı müşteri temsilcilerimiz  ile tüm beyaz eşyalarınıza nakit ödeme yaparak kapınızdan ücretsiz nakliye ile alıyoruz. İkinci el buzdolabı, ikinci el fırın, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el buzdolabı, ikinci el aspiratör, ikinci el klima, ikinci el kombi, ikinci el televizyon, ikinci el tüm beyaz eşyalarınız değerinde nakit olarak alınır. Elinizde satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşya var ise yapmanız gereken tek şey

Author

admin

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Fotoğraf Atın Fiyat Verelim!
Fiyat Al !